Ana Sayfa CİMER BAŞVURU Cimer şikayeti nasıl yapılır? Cimer şikayet başvuru dilekçesi örneği

Cimer şikayeti nasıl yapılır? Cimer şikayet başvuru dilekçesi örneği

1
Cimer şikayeti nasıl yapılır? Cimer şikayet başvuru dilekçesi örneği

Cimer şikayeti nasıl yapılır? Cimer şikayet başvuru dilekçesi örneği

Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi olan CİMER’e nasıl dilekçe yazıldığı bir çoğumuz tarafından merak edilmektedir. CİMER üzerinden nasıl başvuru yapılır ve dilekçe örneği gibi merak edilen konular haberimizde bulunmaktadır.

CİMER yani Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi, insanların kendi başlarına halledemediği ya da gördüğü sıkıntıları paylaşarak çözüm üretilmesini beklediği sıkıntıların, sorunların çözülmesi için başvurduğu kurumdur. Buraya sorunlarınızı yazarak çözülmesini bekleyebilirsiniz. Fakat burada da Cumhurbaşkanlığına nasıl bir üslup ve düzende dilekçe yazılacağı konusu çıkmaktadır karşımıza. Bu haberimizde Cumhurbaşkanlığına nasıl dilekçe yazılacağını ve bu dilekçenin nereye gönderileceğini anlatacağız.

CİMER’e Nasıl Başvurulur?

Bir sıkıntıyla karşılaştığımız zaman bunu bazen kendi başımıza halledemeyebiliriz. Böyle durumlarda başvurmamız gereken yerlerden biri ve hatta en önemlisi de CİMER’dir. CİMER hem özverili hem de her dilekçeyle özel olarak ilgilenmeye çalışan bir kurumdur. Bu nedenle CİMER’e yazılan dilekçelerin hem dikkate alınması hem de sıkıntıların tam olarak anlaşılabilmesi için neler yapmamız gerektiği önemlidir. Öncelikle CİMER’e dilekçe yazabilmek için e-devlet programı üzerinden Cumhurbaşkanlığına yazın kısmına girmemiz gerekmektedir intenet üzerinden. Tabi Cumhurbaşkanlığına yazabilmek için bir e-posta adresine ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü geri dönüşler mail üzerinden olmaktadır. Dilekçenizi de aşağıda anlattığımız gibi yazdıktan sonra en geç 30 gün içerisinde geri dönüş yapılmaktadır.

Kimler CİMER’e Başvuru Yapabilir?

CİMER üzerinden yapılan başvurularda gereken tek şart Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaktır.

CİMER Dilekçe Örneği

3 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Hayrettin ese
Hayrettin ese
1 yıl önce

Ben hayrettin eşe ordu korgan karakışla köyünde findik üreticisiyim ve benim sorunum şu 100 metre rampe var evimin yanna araçla yamur ve ıslak ve kisin çıkamıyorum bu rampa olan yola beton yol atılmasını arz ederim bizim ordu korgan belediyesi söz vermesine ramen yapmıyor çok madurum mobiletimlede rampada kayıp düşüyorum lütfen devlerim bu konuda yardımcı olsun é.mail im [email protected] tel 05061184185

1
0
Would love your thoughts, please comment.x