Salı, Eylül 27, 2022
spot_imgspot_img
More

  CİMER ŞİKAYET

  CİMER’e Başvuru Nasıl Yapılır? CİMER Şikayet Girişi ve CİMER Başvuru Sorgulaması

  CİMER’e Başvuru Nasıl Yapılır? CİMER Şikayet Girişi ve CİMER Başvuru Sorgulaması

  CİMER vatandaşların sıkıntılarını Cumhurbaşkanına resmi site üzerinden anında ulaştırıyor. Sorunlarını, şikayetlerini dile getirmek isteyen vatandaşlar CİMER’e nasıl başvuru yapacağını merak ediyor. CİMER şikayet girişinin ve başvuru sorgulamasının nasıl yapıldığını haberimizde öğrenebilirsiniz.

  Türkiye’de yaşayan her vatandaşın şikayetlerini Cumhurbaşkanlığı’na iletebildiği sistem CİMER’e ihbarlarınızı ve taleplerinizi de iletebiliyorsunuz. Direkt olarak resmi bir şekilde Cumhurbaşkanlığı’na iletilen ihbarlar, istekler ve talepleriniz için yapmanız gerekenler Cumhurbaşkanlığı iletişim merkezi ile e-posta, telefon veya fiziki posta ile iletişime geçmek. Talepleriniz, şikayetleriniz ve ihbarlarınızı e-devlet sitesinde yayınlanan telefon numarası, faks numarası, CİMER adresleri ve e-posta adresine ulaştırabilirsiniz.

  E-Devlet CİMER İLETİŞİM

  Cimer Web Başvurusu İçin Tıklayınız.

  Faks numarası: 312 525 58 31

  Cimer adresi: Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Beştepe- Ankara, 06560

  E-posta: [email protected]

  Cumhurbaşkanlığı telefon numarası: 312 525 55 55

  Yazdığınız yazıları bu seçeneklerden birine iletebilir. Başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurularınızı e-devlet üzerinden veya Cumhurbaşkanlığı’nı arayarak da takip edebilirsiniz.

  Latest Posts

  spot_imgspot_img
  0
  Would love your thoughts, please comment.x